Pradžia > Apie mus > Komanda > Mokslininkai ir dėstytojai

Mokslininkai ir dėstytojai

  • Prof. dr. Armanas Abramavičius
  • +370 5 236 6167, 411 kab.
  • armanas.abramavicius@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • V  11.00 – 13.00

 

  • Asist. Marius Aidukas
  • +370 5 236 6167, 411 kab.
  • marius.aidukas@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • III  16.30 – 17.30

 

  • Asist. Martynas Austys
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • martynas.austys@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • IV  17.00*
  • *susitarus iš anksto

 

  • Lekt. Dr. Saulius Aviža
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • saulius.aviza@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • II  13.45 – 14.45
  • Balandžio 11 d. – 13.30 val.*
  • *sesijinių studijų studentams, laikantiems egzaminus individualia tvarka

 

  • Dokt. Laurynas Balčiūnas
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • laurynas.balciunas@tf.vu.lt

 

  • Lekt. Gintautas Bartkus
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • gintautas.bartkus@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • V  10.30 – 11.30*
  • *susitarus iš anksto

 

  •  Dokt. Simona Bronušienė
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • simona.bronusiene@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • III  12.30 – 13.00, 14.30 – 15.00

 

  • Doc. dr. Danguolė Bublienė
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • danguole.bubliene@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • III  12.30 – 13.00, 14.30 – 15.00

 

  • Asist. Simona Cirtautaitė-Kaminskienė
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • simona.cirtautaite@gmail.com
  • Priėmimo laikas:
  • IV  11.30 – 12.00

 

  • Lekt. dr. Ingrida Danėlienė
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • daneliene@gmail.com
  • Priėmimo laikas:
  • II   8.00 – 9.00*
  • *susitarus iš anksto: ingrida.daneliene@lrkt.lt

 

  • Lekt. dr. Laurynas Didžiulis
  • +370 5 249 1037, 311 kab.
  • laurynas.didziulis@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • V  12.30 – 13.00, 14.30 – 15.00

 

  • Lekt. dr. Stasys Drazdauskas
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • stasys.drazdauskas@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • IV  8.00 – 9.00

 

  •  Asist. Edvard Gasperskij
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • e.gasperskij@glimstedt.lt, e.gasperskij@gmail.com
  • Priėmimo laikas:
  • *susitarus iš anksto: edvard.gasperskij@glimstedt.lt

 

  • Dr. Neringa Gaubienė
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • neringa.toleikyte@gmail.com
  • Priėmimo laikas:
  • I  12.00 – 13.00

 

  • Doc. dr. Gintaras Goda
  • +370 5 236 6167, 416 kab.
  • gintaras.goda@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • III 10.30 – 12.30

 

  • Lekt. Dr. Lina Griškevič
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • lina.griskevic@gmail.com
  • Priėmimo laikas:
  • II  8.00 – 9.00*
  • *susitarus iš anksto

 

  • Doc. Dr. Irmantas Jarukaitis
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • vtkatedra@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • V  14.30 – 15.30

 

  • Asist. Gintaras Jasaitis
  • +370 5 236 6167, 416 kab.
  • gintaras.jasaitis@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • IV  10.00 – 11.00

 

  • Lekt. Marius Juonys
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • marius.juonys@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • IV  8.00 – 9.00

 

  • Lekt. dr. Audrius Juozapavičius
  • +370 5 236 6167, 416 kab.
  • audrius.juozapavicius@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • IV  12.00 – 13.00

 

  • Lekt. dr. Šarūnas Keserauskas
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • sarunas.keserauskas@tf.vu.lt

 

  • Asist. Vidas Kilinskas
  • +370 5 236 6167, 416 kab.
  • vidas.kilinskas@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • IV  16.00 – 17.00

 

  • Lekt. Deividas Kriaučiūnas
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • d.kriauciunas@etd.lt
  • Priėmimo laikas:
  • V 12.00 – 13.00*
  • *susitarus iš anksto

 

  • Doc. dr. Pranas Kuconis
  • +370 5 236 6167, 411 kab.
  • pranas.kuconis@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • I  14.30 – 16.30
  • Lekt. dr. Eglė Lauraitytė
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • egle.lauraityte@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • IV  12.00 – 13.00

 

  • Lekt. Egidijus Laužikas
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • egidijus.lauzikas@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • II  12.30 – 13.00, 14.30 – 15.00

 

  • Lekt. dr. Erika Leonaitė
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • Erika.Leonaite@lrkt.lt; erika.leonaite@tspmi.vu.lt

 

  • Lekt. Dr. Justyna Levon
  • +370 5 236 6167, 411 kab.
  • justyna.levon@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • III  13.00 – 15.00

 

  • Lekt. dr. Manfredas Limantas
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • mlimantas@students.coleurop.be

 

  • Lekt. Dr. Mindaugas Lukas
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • mindaugas.lukas@gmail.com
  • Priėmimo laikas:
  • II  12.00 – 13.00*
  • *susitarus iš anksto

 

  • Prof. Dr. (HP) Jevgenij Machovenko
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • jevgenij.machovenko@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • IV  14.00 – 15.00

 

  • Lekt. dr. Beata Martišienė
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • beata.bubilaityte@tf.vu.lt

 

  • Asist. Marius Matiukas
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • marius.matiukas@tf.vu.lt, marius.matiukas@gmail.com
  • Priėmimo laikas:
  • V  12.30 – 13.00, 14.30 – 15.00

 

  • Lekt. dr. Elzė Matulionytė
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • elze.matulionyte@gmail.com
  • Priėmimo laikas:
  • II  10.30 – 11.00

 

  • Doc. dr. Remigijus Merkevičius
  • +370 5 236 6167, 416 kab.
  • remigijus.merkevicius@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • IV  15.00 – 17.00

 

  • Asist. Arūnas Meška
  • +370 5 236 6167, 416 kab.
  • arunas.meska@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • IV  16.30 – 17.30
  • Doc. dr. Liudvika Meškauskaitė
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • liudvika@lmk.lt
  • Priėmimo laikas:
  • *susitarus iš anksto

 

  • Lekt. dr. Justas Namavičius
  • +370 5 236 6167, 411 kab.
  • justas.namavicius@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • III  15.00 – 17.00

 

  • Prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius
  • +370 5 236 6170, 309 kab.
  • vytautas.nekrosius@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • III  10.00 – 11.00, 13.00 – 14.00

 

  • Doc. dr. Augustinas Normantas
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • vtkatedra@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • II  16.30 – 17.30*
  • *susitarus iš anksto

 

  • Lekt. dr. Laura Paškevičienė
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • l.paskeviciene@gmail.com
  • Priėmimo laikas:
  • II  13.00 – 14.00*
  • *susitarus iš anksto

 

  • Lekt. dr. Andrius Paulauskas
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • andrius.paulauskas@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • II  11.00 – 12.00

 

  • Doc. dr. Jurgita Paužaitė-Kulvinskienė
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • jurgita.pauzaite@teise.org
  • Priėmimo laikas:
  • III  12.00 – 12.30*
  • *susitarus iš anksto: pauzaite@gmx.de

 

  • Lekt. dr. Deividas Poška
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • deividas.poska@marger.lt
  • Priėmimo laikas:
  • V  8.00 – 9.00*
  • *susitarus iš anksto

 

  • Prof. dr. Jonas Prapiestis
  • +370 5 236 6167, 411 kab.
  • jonas.prapiestis@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • V  11.00 – 13.00

 

  • Lekt. dr. Mantas Rimkevičius
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • mantas.rimkevicius@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • II  10.30 – 11.00, 12.30 – 13.00

 

  • Lekt. Jonas Saladžius
  • +370 5 236 6175,  405 kab.
  • jonas.saladzius@splegal.lt

 

  • Prof. dr. Egidijus Šileikis
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • egidijus.sileikis@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • I  13.00 – 14.00*
  • *susitarus iš anksto

 

  • Doc. dr. Haroldas Šinkūnas
  • +370 5 236 6184, 304 kab.
  • haroldas.sinkunas@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • II  10.00 – 11.00*
  • II   11.00 – 12.00**
  • V   13.00 – 14.00*
  • *priima kaip prodekanas studijoms su studijų administravimu susijusiais klausimais
  • **egzaminų laikymas, studentų priėmimas dėstomų dalykų klausimais

 

  • Lekt. Dainius Stasiulis
  • +370 5 236 6167, 411 kab.
  • dainius.stasiulis@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • III  12.00 – 13.00

 

  • Lekt. dr. Arnas Stonys
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • arnas.stonys@gmail.com
  • Priėmimo laikas:
  • V  8.00 – 9.00*
  • *susitarus iš anksto

 

  • Lekt. Arūnas Šuminas
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • arunas.suminas@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • III  9.00 – 11.00

 

  • Lekt. dr. Rasa Svetikaitė
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • sverasa@gmail.com
  • Priėmimo laikas:
  • I  14.00 – 15.00*
  • *susitarus iš anksto

 

  • Dr. Gintarė Tamašauskaitė-Janickė
  • +370 5 236 6183, 714 kab.
  • gintare.tamasauskaite@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • I – IV  9.00 – 12.00, 12.30 – 17.00
  • V  9.00 – 12.00, 12.30 – 15.45
  •  Lekt. dr. Jūratė Truskaitė-Paškevičienė
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • jurate.truskaite@tf.vu.lt

 

  • Asist. Lina Urbaitė
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • lina.urbaite@tf.vu.lt

 

  • Lekt. dr. Gediminas Užubalis
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • G.Uzubalis@finmin.lt
  • Priėmimo laikas:
  • *susitarus iš anksto

 

  • Lekt. dr. Agnė Veršelytė
  • +370 5 236 6175, 405 room
  • agne.verselyte@tf.vu.lt
  • Advising hours:
  • II  16.30 – 17.30*
  • *agreed in advance

 

  • Lekt. dr. Andželika Vosyliūtė
  • +370 5 236 6167, 411 kab.
  • andzelika.vosyliute@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • V  12.00 – 12.30, 14.00 – 14.30

 

  • Prof. dr. Dainius Žalimas
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • dainius.zalimas@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • I  12.00 – 13.00

 

  • Doc. dr. Skirgailė Žalimienė
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • skirgaile.zalimiene@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • IV  12.00 – 13.00