Pradžia > Renginiai > Diskusija „Mediacija Lietuvoje: ar esame teisingame kelyje?”

Diskusija „Mediacija Lietuvoje: ar esame teisingame kelyje?”

Laikas:2017 m. lapkričio 30 d.,

13.30 — 15.30 val.

Vieta:VU TF K. Jablonskio auditorija
Renginio kalba:lietuvių

Siekiant aptarti mediacijos vaidmenį sprendžiant civilinius ginčus Lietuvoje bei 2019 metais įsigaliosiantį LR Mediacijos įstatymą, VU Teisės fakulteto Civilinio proceso ir romėnų teisės mokslo centras organizuoja diskusiją „Mediacija Lietuvoje:  ar esame teisingame kelyje?“.

Pranešėjai:

• VU TF prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius;
  • VU TF doc. dr. Vigita Vėbraitė;
  • Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjas, teismo mediatorius Andžej Maciejevski;
  • Europos Tarybos teisingumo efektyvumo komisijos mediacijos ekspertų darbo grupės (CEPEJ-GT-MED) pirmininkas, VU TF doc. dr. Rimantas Simaitis.

Diskusiją moderuos Lietuvos apeliacinio teismo teisėjas, Teisminės mediacijos komisijos pirmininkas Artūras Driukas.

Kviečiame dalyvauti!