Pradžia > Tarptautiniai ryšiai > Vasaros teisės mokyklos > Europos teisės vasaros mokykla

Europos teisės vasaros mokykla 2018

Vilniaus universiteto Teisės fakultetas, Frankfurto prie Maino J. W. Goethe, Paryžiaus Nanterre universitetai kviečia dalyvauti š. m. birželio 27 d. – liepos 4 d. Vilniaus universitete prancūzų ir vokiečių kalbomis vyksiančioje 15-oje Europos teisės vasaros mokykloje „La crise du droit dans l`Union Européenne et ses états membres?” „Krise des Recht in der EU und ihren Mitgliedsländern?”

DALYVAVIMO SĄLYGOS IR REGISTRACIJA

• Dalyvio mokestis netaikomas.
  • Vietų skaičius ribotas, būtina išankstinė elektroninė registracija.
  • Darbo kalbos – prancūzų, vokiečių, todėl kviečiami dalyvauti bent vieną iš šių kalbų mokantys teisės doktorantai, vyresniųjų kursų (baigusiųjų bent 2 kursus) teisės ir teisinės kalbos specialybės studentai bei visi besidomintys šių metų tema asmenys.
  • Socialinės programos metu Europos teisės vasaros mokyklos dalyviai turės puikią galimybę užmegzti naujų ryšių su kolegomis iš Europos universitetų.
  • Dalyviams bus įteikti bendri trijų universitetų sertifikatai.

TERMINAI

• Būtina išankstinė elektroninė registracija iki 2018 m. birželio 4 d.
  • Dalyviai bus informuoti apie registracijos patvirtinimą iki 2018 m. birželio 11 d.
  • Detali galutinė programa bus paskelbta 2018 m. gegužės pabaigoje.

Programa

Daugiau informacijos apie įvykusias Europos teisės vasaros mokyklas

Kontaktai: summer@tf.vu.lt