Pradžia > Renginiai > Konferencija „Future of Tech“

Konferencija „Future of Tech“

Laikas:2019 m. kovo 25 d.,

08.30 — 18.00 val.

Vieta:VU Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras (Saulėtekio al. 5, Vilnius)
Renginio kalba:Anglų
Šiandien technologijų vystymasis yra tiek intensyvus, kad ne visuomet spėjama priimti optimalias technologijų vystymąsi reguliuojančias taisykles, užtikrinti etinių standartų laikymąsi. Mokslinėje konferencijoje „Future of Tech“, kuri vyks 2019 m. kovo 25 d. bus diskutuojama apie naujausias technologijas ir jų sąveiką su teisiniu reguliavimu, etiniais standartais.
Renginyje dalyvaus kviestiniai pranešėjai: pasaulinio lygio pranešėjai iš užsienio ir autoritetingi Lietuvos ekspertai. Renginys kvies diskutuoti tiek savo srities profesionalus, dirbančius specifines technologijas vystančiuose sektoriuose, tiek teisės praktikus ir teisėtyrininkus, tiek visus, besidominčius naujausiomis technologijomis ir jų keliamais iššūkiais. Renginyje bus diskutuojama dirbtinio intelekto, biotechnologijų, duomenų apsaugos ir kibernetinės saugos bei finansinių technologijų klausimais.
Svarbiausi pranešėjai:
Prof. Eva Lievens, Gento universitetas, Žmogaus teisių centras (Belgija)
Prof. Martin J. Adelman, Dž. Vašingtono universitetas (JAV)
Prof. Cosimo Monda, Mastrichto universitetas, Europos privatumo ir skaitmeninio saugumo centras (Olandija)
Prof. Joseph Tanega, Vrije Briuselio universitetas (Belgija)
Galutinė programa bus paskelbta netrukus. Renginys yra nemokamas.
2019 m. kovo 26 d. Lietuvos mokslų akademijoje, bendradarbiaujant su Lietuvos mokslų akademijos Jaunąja akademija, bus organizuojama apskritojo stalo diskusija „Technology Development and Ethical Considerations“, kurioje skirtingų mokslo sričių atstovai aptars technologijų keliamus etinius iššūkius.
Renginiai yra taip pat skirti paminėti Vilniaus universiteto 440 gimtadienį.