Pradžia > Renginiai > Konferencija „Internetinis ginčų sprendimas: iššūkiai ir perspektyvos Lietuvoje“

Laikas:2019 m. lapkričio 19 d.,

8.30 — 13.00 val.

Vieta:Teisingumo ministerijos Konferencijų salė. Gedimino pr. 30
Renginio kalba:Lietuvių

Vilniaus universiteto Teisės fakultetas ir Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija 2019-11-19 dieną  organizuoja mokslinę-praktinę konferenciją tema „Internetinis ginčų sprendimas: iššūkiai ir perspektyvos Lietuvoje”.

Renginio metu bus analizuojamos internetinio ginčų sprendimo mechanizmų pasaulinės tendencijos, problemos ir potencialas, diskutuojama apie internetinio ginčų sprendimo vystymo kryptis ir galimybes Lietuvoje. Renginio tikslas – inspiruoti inovacijas ir progresą internetinio ginčų sprendimo srityje Lietuvoje.

Kviečiame dalyvauti renginyje!

Kilus klausimams, rašykite: milda.markeviciute@cobalt.legal