Pradžia > Renginiai > Mokslinė diskusija „Valstybės neutralumo principas: teorinis pagrindimas ir praktiniai iššūkiai”

Laikas:2017 m. balandžio 7 d.,

14.00 — 17.00 val.

Vieta:Vilniaus universiteto Teisės fakulteto K. L. Sapiegos (302) auditorija
Renginio kalba:anglų

Balandžio 7 d., 14.00 – 17.00 val., K. L. Sapiegos 302 aud. vyks Vilniaus universiteto Teisės fakulteto bei Krokuvos Jogailos universiteto Teisės ir administravimo fakulteto mokslininkų organizuojama vieša mokslinė diskusija anglų kalba „Valstybės neutralumo principas: teorinis pagrindimas ir praktiniai iššūkiai” (angl. „The state neutrality principle: theoretical justification and practical challenges”), kurios metu bus apsvarstyti teoriniai ir praktiniai valstybės neutralumo principo aspektai, jo taikymo problematika ginant žmogaus teises.

Būtina išankstinė registracija iki 2017 m. balandžio 5 d.