Pradžia > Renginiai > Paskaitos „Kylantys teisiniai iššūkiai XXI a. darbo vietoje”

Paskaitos „Kylantys teisiniai iššūkiai XXI a. darbo vietoje”

Laikas:2019 m. spalio–lapkričio 28–08 d.,

15.00 — 17.00 val.

Vieta:Vilniaus universiteto Teisės Fakultetas, 302 aud.
Renginio kalba:Anglų

Per pastaruosius porą dešimtmečių internetas ir socialinė žiniasklaida atnešė reikšmingų pokyčių darbo vietoje. Darbdaviai ir darbuotojai vienas kitą susiranda internete, o darbo jėga yra judresnė, įvairesnė, labiau paplitusi. Tuo pat metu perėjimas prie informacinės ekonomikos pakeitė darbo pobūdį. Įmonės labiau naudojasi laikinaisiais darbuotojais ir samdo išorės paslaugas. Šie pakeitimai padidino konfidencialios informacijos identifikavimo ir apsaugos svarbą ir padarė ją sudėtingesnę. Profesorės skaitomas kursas bus sutelktas į sudėtingas teisines problemas, lydinčias šiuos pokyčius.

Vizituojanti profesorė Lisa Renee Pomerantz turi daugiau nei trisdešimt metų teisinės ir ginčų sprendimo patirties. Nuo 2003 m. Lisa praktikavo teisę Suffolko grafystėje. Didžiaja dalimi ji dirba su verslininkais ir įmonėmis, jų partneriais ir bando verslo ir darbo ginčus spręsti taikiai ir kuo  ekonomiškiau.

Profesorė yra daugybę apdovanojimų pelniusi savo srities profesionalė, kuri neseniai buvo įvardinta Long Ailendo verslo naujienų sąraše tarp 50 populiariausių Long Ailendo moterų.

Daugiau apie profesorę