Pradžia > Renginiai > Paskaitų ciklas „Bylinėjimasis ir apeliacinė sistema JAV”

Paskaitų ciklas „Bylinėjimasis ir apeliacinė sistema JAV”

Laikas:2018 m. lapkričio 05–15 d.,

15.00 — 17.00 val.

Vieta:VU Teisės Fakulteto 710 aud. Lapkričio 8 ir 15 dienomis paskaitos vyks 703 aud.
Renginio kalba:Anglų

2018 m. lapkričio 5–15 dienomis kviečiame į Vilniaus universiteto Teisės Fakultete vyksiantį paskaitų ciklą „Bylinėjimasis ir apeliacinė sistema Jungtinėse Amerikos Valstijose“. Paskaitas skaitys apie 40 metų patirtį turintis teisės profesionalas – advokatas Neil S. Tardiff, advokatų kontora Ford, Walker, Haggerty & Behar, San Luisas Obispas, Kalifornija, JAV.

Paskaitų metu bus pateikiama bendroji federalinė ir valstijų (tarp privačių asmenų) bylinėjimosi apžvalga, bylinėjimasis baudžiamajame procese (valstybinis kaltinimas), administraciniai ginčai bei apeliacinė sistema JAV. Paskaitų metu bus aptariama kaip teismų sistemoje prasideda baudžiamosios bylos, privatus bei administracinis bylinėjimasis ir kaip jie tęsiami apeliacinėje instancijoje.

Registracija į paskaitas vyksta iki spalio 31 dienos.