Pradžia > Renginiai > Tarptautinė diskusija „Kokia yra jūsų privatumo kaina?“

Tarptautinė diskusija „Kokia yra jūsų privatumo kaina?“

Laikas:2018 m. birželio 25 d.,

10.00 — 13.30 val.

Vieta:VU Mažoji aula
Renginio kalba:Anglų

Vilniaus universitetas kartu su bei Mastrichto universitetu bei šio universiteto Europos privatumo ir kibernetinio saugumo centru 2018 m. birželio 25 d. organizuoja tarptautinę diskusiją „Kokia yra jūsų privatumo kaina?“ (“What is the Price of your Privacy?“).

Kiekvienas mūsų elgesys yra analizuojamas, kai perkame internetu, naudojamės google paieškos sistema ar tiesiog atliekame pinigų pervedimą. Įmonės nuolat renka duomenis apie kiekvieną paspaudimą, kurį atliekame. Tad natūraliai gali kilti klausimas, ką įmonės daro su šiais duomenimis? Ar tikrai jūsų telefono buvimo vieta turi būti matoma, siekiant naudotis tam tikromis programomis? Deja, bet asmens privatumo riba šiais laikais gali būti lengvai pažeidžiama.

Diskusijos metu bus kalbama apie bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR), duomenų valdymo priežiūrą, duomenų pažeidimus, bendrovių atsakomybę, technologijų plėtrą bei kitais aktualiais klausimais.

Renginys vyks 2018 m. birželio 25 d., 10 val. Vilniaus universiteto Mažojoje auloje, Universiteto g. 3, Vilnius.

Renginys nemokamas, anglų kalba. Būtina išankstinė registracija . Vietų skaičius ribotas.

Plačiau apie renginį.