Pradžia > Renginiai > Tarptautinė mokslinė konferencija „Įmonių teisės modernizavimas: efektyvūs, inovatyvūs ir optimalūs sprendimai”

Laikas:2017 m. lapkričio 17 d.,

08.30 — 16.00 val.

Vieta:Vilniaus universiteto centrinių rūmų Mažoji aula (Aula Parva), Universiteto g. 3, Vilnius
Renginio kalba:lietuvių-anglų (sinchroninis vertimas)
Daugiau informacijos:

conference2017tf@tf.vu.lt

Maloniai kviečiame dalyvauti 2017 m. lapkričio 17 d. vyksiančioje tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Įmonių teisės modernizavimas: efektyvūs, inovatyvūs ir optimalūs sprendimai”.

Konferencijos tikslas – aptarti pagrindines bendrovių teisės tendencijas bei reformas įvairiose Europos jurisdikcijose bei identifikuoti būdus, kurie padėtų bendrovių teisę padaryti patrauklesne žvelgiant iš lyginamosios perspektyvos. Mokslininkai iš Belgijos, Prancūzijos, Vokietijos, Lenkijos, Nyderlandų ir Jungtinės Karalystės pasidalins savo įžvalgomis apie pastarojo meto pokyčius atitinkamose rinkose.

Konferencija užbaigs nacionalinį mokslinį projektą nr. MIP-020/2015 „Įmonių teisinių formų konvergencija ir divergencija: ar Lietuvos teisinis reglamentavimas yra patrauklus tarptautiniame kontekste?“, finansuojamą Lietuvos mokslų tarybos. Konferencijos metu Lietuvos mokslininkai taip pat pristatys baigiamąsias projekto išvadas.

Konferencijos organizatoriai dėkoja rėmėjams: advokatų profesinei bendrijai CONFIDENCE Law Office, advokatų kontorai TGS BALTIC bei koncernui MG Baltic.

Būtina išankstinė registracija iki 2017 m. lapkričio 12 d.

Dalyvavimo mokestis: 50 eurų.