Pradžia > Renginiai > Teisė į nuosavybę ir bylinėjimasis Jungtinėse Amerikos Valstijose

Teisė į nuosavybę ir bylinėjimasis Jungtinėse Amerikos Valstijose

Laikas:2018 m. balandžio 16–27 d.,

15.00 — 17.00 val.

Vieta:VU Teisės fakulteto K. L. Sapiegos (302) auditorija
Renginio kalba:Anglų

2018 m. balandžio 16–27 dienomis kviečiame į Vilniaus universiteto Teisės Fakultete vyksiantį paskaitų ciklą „Teisė į nuosavybę ir bylinėjimasis Jungtinėse Amerikos Valstijose“. Paskaitas skaitys daugiau nei 33 metų patirtį turintis teisės profesionalas – advokatas Michael G. Chapman, advokatų kontora Fennemore Craig P.C., Nevada, JAV.

Paskaitų metu bus trumpai apžvelgta svarbiausia JAV bei Nevados valstijos Konstitucijų istorija, struktūra bei jų suteikiama apsauga piliečiams. Didžiausias dėmesys bus skiriamas JAV piliečių laisvės bei visos ekonominės sistemos pagrindui – privačios nuosavybės klausimams. Paskaitos bus užbaigiamos teismų praktikos apžvalga, klientų atstovavimo teismuose praktika bei atvira diskusija „Kaip pradėti sėkmingą teisės praktiką JAV“.

Paskaitos vyks 2018 m. balandžio 16-26 d., 15-17 val.

Diskusija vyks 2018 m. balandžio 27 d. 12-14 val.

Sertifikatai bus išduodami tik lankiusiems 80 proc. paskaitų.

Paskaitų medžiaga.