Pradžia > Naujienos > Konferencija „Socialinė lyderystė”. Ką galime padaryti šiandien, kad rezultatą jaustume netolimoje ateityje?”

AUTORIUS: „Lyderystės akademija" organizatoriai

Ilgamečiai partneriai LR Švietimo ir mokslo ministerija, Vilniaus miesto savivaldybė, Vilniaus privati gimnazija, VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, VU Teisės fakultetas ir VU Verslo mokykla, jau dešimtus metus vykdo socialinį projektą gimnazinių klasių mokiniams – Lyderystės akademiją. Šiemet organizatoriai pastebėjo, jog yra ypač svarbu garsiai su visuomene kalbėtis apie Socialinę lyderystę. Apie tokią lyderystę, kuri būtų juntama kiekvienam.

Kviečiame Jus š. m. gegužės 5 dieną į LR Seime vyksiančią konferenciją „Socialinė lyderystė”. Ką galime padaryti šiandien, kad rezultatą jaustume netolimoje ateityje?”

Registracija į konferenciją.

Paskubėkite – vietų skaičius ribotas