Pradžia > Naujienos > Apdovanotos VU TF mokslininkų publikacijos

Apdovanotos VU TF mokslininkų publikacijos

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

VU rektoriaus įsakymu buvo apdovanotos VU Teisės fakulteto mokslininkų publikacijos už reikšmingus mokslo pasiekimus 2017 metais.

Geriausios humanitarinių ir socialinių mokslų sričių kategorijoje apdovanojimą gavo mokslo studija „Įmonių teisinių formų konvergencija ir divergencija: ar Lietuvos teisinis reglamentavimas yra patrauklus tarptautiniame kontekste?”, kurią parašė doc. dr. Lina Mikalonienė, prof. habil. dr. Valentinas Mikelėnas, doc. dr. Paulius Miliauskas, Vilius Mitkevičius ir doc. dr. Agnė Tikniūtė.

Geriausio taikomojo darbo kategorijoje apdovanotas yra monografija „Baudžiamojo kodekso Bendrosios dalies vientisumo ir naujovių (su)derinimo iššūkiai“, kurią parašė prof. dr. Gintaras Švedas, dr. Paulius Veršekys, dr. Justyna Levon ir Darius Prapiestis.

Visi autoriai bus apdovanoti VU „Finis semestri” renginio metu.

Sveikiname mokslininkus!