Pradžia > Naujienos > Atranka į tarptautinį teisės studentų seminarą Kenijoje

Atranka į tarptautinį teisės studentų seminarą Kenijoje

Skelbiama atranka į tarptautinį teisės studentų seminarą „Right to vote and electoral law in comparative perspective”, kuris vyks Kenyatta universitete Nairobyje (Kenija) 2019 m. vasario 4-9 d. Jo metu dalyviai iš skirtingų valstybių pristatys 15 min. pranešimą renginio tema pagal iš anksto parengtas skaidres.

Atrankoje gali dalyvauti 3-5 kurso Vilniaus universiteto Teisės fakulteto studentai. Kandidatai iki 2018 m. lapkričio 15 d.  el. paštu vutf.teisesdarbai@gmail.com turi atsiųsti iki vieno puslapio (anglų kalba) seminaro temą atitinkančio pranešimo koncepciją. (Pavyzdžiui, pranešime galima kritiškai (analitiškai) pristatyti konkretų LR Konstitucinio Teismo (LRKT) nutarimą/išvadą ar LR Vyriausiojo administracinio teismo (LVAT) sprendimus rinkimų klausimu).

Dalyvauti seminare bus atrinkti trys dalyviai. Visos pragyvenimo ir kelionės išlaidos studentams bus kompensuotos.

Kilus papildomiems klausimams galite kreiptis į doktorantą Vytį Turonį el. paštu: vutf.teisesdarbai@gmail.com