Pradžia > Naujienos > Diskusija „Kovo 11-oji: teisės ir politikos sankirtos”

Diskusija „Kovo 11-oji: teisės ir politikos sankirtos”

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

Kovo 9 d. Lietuvos teisininkų draugija, VU Teisės fakultetas ir Vilniaus universiteto ateitininkų korporacija (korp!Iustitia) surengė diskusiją „Kovo 11-oji: teisės ir politikos sankirtos”. Pranešimus Lietuvos Nepriklausomybės akto tema pristatė Lietuvos teisininkų draugijos Valdybos narys, Lietuvos Respublikos Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininko pavaduotojas dr. Stasys Šedbaras, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Viešosios teisės katedros profesorius, Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo teisėjas dr. Egidijus Šileikis, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras dr. Vidmantas Žiemelis. Diskusiją moderavo Vilniaus universiteto Teisės fakulteto dekanas prof. dr. Tomas Davulis. Įdomias pranešėjų įžvalgas, lydėjo ir šmaikščios istorijos, susijusios su pačiu Lietuvos Nepriklausomybės akto pasirašymu.

Diskusijos įrašą galite stebėti čia: