Pradžia > Naujienos > Doktorantūros studijas pradėjo nauji Teisės fakulteto doktorantai

Doktorantūros studijas pradėjo nauji Teisės fakulteto doktorantai

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

Nuo spalio 1 dienos VU Teisės fakultete doktorantūros studijas pradėjo nauji doktorantai. Viešosios teisės katedroje disertaciją rašys Agnė Andrijauskaitė, Eglė Ruzgytė, Lijana Kanarskienė, Klaudijus Širvelis bei Tadas Lukošius. Privatinės teisės klausimus tirs Edvinas Bakanauskas, Sebastjan Okinčic, Olga Shevchenko. O baudžiamosios justicijos krypties doktorantais tapo Ieva Marija Ragaišytė ir Martynas Dobrovolskis. Šiandien naujieji doktorantai susitiko ir buvo pasveikinti VU Teisės fakulteto dekano prof. Tomo Davulio bei jiems buvo pristatyti kiti fakulteto administracijos darbuotojai. Dekanas palinkėjo doktorantams aktyviai dalyvauti  Teisės fakulteto gyvenimo, išnaudoti visas galimybes, teikiamas doktorantūros studijų.

Šiuo metu VU Teisės fakultete disertacijas rašo virš 70 doktorantų.