Pradžia > Naujienos > Dr. Agnė Juškevičiūtė – Vilienė dalyvavo Lenkijos konstitucinės teisės mokslininkų draugijos konferencijoje

VU Teisės fakulteto Viešosios teisės katedros lektorė dr. Agnė Juškevičiūtė-Vilienė 2019 m. balandžio 10-12 d. dalyvavo Lenkijos Respublikos konstitucinės teisės mokslininkų draugijos Olštyno mieste organizuotoje konferencijoje „Imunitetas – būtinybė ar santvarkos reliktas”.

Tris dienas trukusios konferencijos metu lektorė turėjo galimybę išgirsti Lenkijos Respublikos konstitucinės teisės mokslininkų pranešimus, aktyviai dalyvauti diskusijose bei pasidalinti Lietuvos Respublikos patirtimi, išgirsti apie Konstitucinės teisės mokslininkų draugijos vykdomus naujausius tyrimus.