Pradžia > Naujienos > Fakultete lankėsi EŽTT teisėjas prof. Egidijus Kūris

Fakultete lankėsi EŽTT teisėjas prof. Egidijus Kūris

Spalio 15 d. Teisės fakultete lankėsi Europos Žmogaus Teisių Teismo teisėjas prof. Egidijus Kūris. Profesorius skaitė viešą paskaitą ir dalijosi teisine patirtimi Europos Žmogaus Teisių Teisme. Paskaita susilaukė didelio susidomėjimo, o studentai naudojosi proga sužinoti atsakymus į jiems rūpimus klausimus apie teismo veiklą, bylų nagrinėjimo ypatumus, teisėjų atrankos kriterijus ir ateities perspektyvas žmogaus teisių srityje. Pasak paskaitoje dalyvavusio prodekano doc. Haroldo Šinkūno, džiugu, kad studentai turi galimybę sužinoti apie vienos svarbiausių teisingumo vykdymo institucijų Europai ir Lietuvai „virtuvę” iš pirmų lūpų bei diskutuoti teisinėmis temomis su tokiu ilgametę praktiką turinčiu teisininku kaip prof. E. Kūris.