Pradžia > Naujienos > Frankofonijos dienos proga – diskusija Teisingumo vykdymo ES tema

Frankofonijos dienos proga – diskusija Teisingumo vykdymo ES tema

Ketvirtadienio popietę Vilniaus Universiteto Teisės Fakulteto Prancūzijos teisės centras sukvietė užsienio ir Lietuvos teisės mokslininkus frankofonus į mokslinį praktinį seminarą „Teisingumas ES globalios daugiakultūrinės visuomenės kontekste“ įvykusį UNESCO komisijos galerijoje Vilniuje. Toks frankofoniškas renginys simboliškai vyksta Tarptautinės Frankofonijos dienos proga bei minint Vilniaus universiteto Teisės fakulteto 375-ąsias įsteigimo metines.

Teisingumo vykdymo Europos Sąjungoje klausimais susirinko diskutuoti svečiai iš Liuksemburgo – Europos Sąjungos Teisingumo Teismo teisėjas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas bei Europos Sąjungos Bendrojo Teismo teisėjas prof. dr. Egidijus Bieliūnas, o taip pat Vilniaus Universiteto, Mykolo Romerio Universiteto bei Latvijos Universiteto mokslininkai.