Pradžia > Naujienos > Harvardo Teisės mokyklos paskaitos “CopyrightX” VU Teisės fakultete

Harvardo Teisės mokyklos paskaitos “CopyrightX” VU Teisės fakultete

Kviečiame užsiregistruoti ir dalyvauti naujame VU TF ir Harvardo Teisės Mokyklos projekte “CopyrightX”. CopyrightX – tai dvylikos savaičių trukmės interaktyvus kursas, kurio metu šio kurso dalyviai turės galimybę studijuoti apie JAV autorių teisę.

Paskaitų metu studentai nagrinės konkrečias autorių teisių bylas ir dalyvaus įdomiose diskusijose apie autorių teisių apsaugos principus bei jų pritaikymą skaitmeninėje erdvėje.

Paskaitose dalyvavę ir egzaminą išlaikę studentai gaus Harvardo Teisės Mokyklos išduotą sertifikatą. VU TF teisės studentams, lankantiems intelektinės nuosavybės teisės paskaitas, bus suteikti papildomi balai.

Paskaitos yra nemokamos, tačiau vietų skaičius ribotas. Paskaitos prasidės 2019 m. kovo mėn. ir vyks internetu, anglų kalba. Daugiau informacijos apie šį kursą: copyx.org

Paskaitas ves dr. Paulius Jurčys, LL.M

Užsiregistruoti galima užpildžius šią formą.

Jei turite klausimų, rašykite el. paštu pjurcys@gmail.com.