Pradžia > Naujienos > Iškilmingoje ceremonijoje įteikti teisės magistro diplomai

Iškilmingoje ceremonijoje įteikti teisės magistro diplomai

Birželio 30 d. kitaip nei paprastai, bet vis vien šventiškai VU Didžiajame kieme buvo įteikti diplomai VU TF absolventams. Šiemet Teisės studijų programą baigė ir Teisės magistro diplomus gavo 154 absolventai. Diplomai buvo įteikti dieninių, sesijinių ir magistrantūros studijų studentams.

Diplomų įteikimo ceremonijai vadovavo fakulteto dekanas profesorius Tomas Davulis, diplomus teikė VU Rektorius profesorius Rimvydas Petrauskas.  Rektorius savo kalboje džiaugėsi, kad šiuo sudėtingu visiems laikotarpiu pavyko įteikti diplomus gyvai. Dekanas linkėjo absolventams bei visai Lietuvos visuomenei nepamiršti teisinės valstybės principo, kovoti dėl teisingumo.

Sveikinimo žodžius sakė signataras, VU Tarybos narys advokatas Česlov Okinčic,  VU TF alumni draugijos tarybos pirmininkas Remigijus Lapinskas ir Vilniaus metas Remigijus Šimašius.

Tradiciškai už geriausius magistro darbus verslo teisės srityje advokatų profesinės bendrijos „Walless“  prizais apdovanoti:

I vieta studentui Pauliui Mockevičiui už magistro darbą „Dirbtinis intelektas ir autorių teisė“;

II vieta studentei Kotrynai Seliutaitei už magistro darbą „ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento taikymo dirbtiniam intelektui ypatumai“ ;

III vieta studentui Viliui Norvaišui už magistro darbą „Vartotojų sukurto turinio reguliavimas autorių teisėje“.

Už geriausius viešosios teisės tematika parengtus magistro darbus tradiciškai LVAT prizais apdovanoti:

I vieta. Andra Gavėdaitė už magistro darbą „ES pilietybės teisinis turinys ir praktiniai taikymo aspektai“;

II vieta. Kotryna Seliutaitė už magistro darbą „ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento taikymo dirbtiniam intelektui ypatumai“;

III vieta. Indrė Kasiulynaitė už magistro darbą „Brexit sutartis: tarptautinių šeimų judėjimas ES ir Jungtinėje Karalystėje“.

Taip pat tradiciškai asociacija Agata įteikė prizą už geriausią magistro darbą autorių teisių srityje. Juo pripažintas Viliaus Norvaišo magistro darbas – „Vartotojų sukurto turinio reguliavimas autorių teisėje“.

Pirmą kartą advokatų profesinė bendrija „Žabolienė ir partneriai Metida“ skyrė apdovanojimą už geriausią darbą pramoninės nuosavybės apsaugos srityje. Laimėtoju pripažintas Vytauto Palaimos baigiamasis magistro darbas „Individualių savybių vertinimas dizaino teisėje”.

Daugiau akimirkų iš renginio čia.