Pradžia > Naujienos > Išleisti aktualūs moksliniai straipsniai apie energetikos teisę

Išleisti aktualūs moksliniai straipsniai apie energetikos teisę

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

VU Teisės fakulteto naujasis dėstytojas dr. Karolis Gudas publikavo du aktualius mokslinius straipsnius, skirtus energetikos teisei, ypač klausimams, susijusiems su elektros tiekimu.  Pirmasis straipsnis išleistas tarptautinės ekonomikos teisės enciklopedijoje, prie kurios rengimo prisidėjo dar virš 200 autorių. Dr. Karolis Gudas joje nagrinėjo teisės į elektrą klausimus.

Antrasis straipsnis yra publikuotas ir viešai prieinamas naujausioje Davoso Pasaulio Resursų Forumo knygoje. Jame VU TF mokslininkas nagrinėjo tarpvalstybinės elektros infrastruktūros kūrimą ir efektyvų atsinaujinančių energetikos išteklių naudojimą (angl. “Cross-border electricity infrastructure development and efficient use of renewable energy sources”).

Dr. Karolis Gudas nuo kito semestro pradės dėstyti ES energetikos teisę VU Teisės fakulteto studentams iš užsienio, o vėliau ir vientisųjų teisės studijų programos studentams.