Pradžia > Naujienos > Įteikti teisės magistro diplomai

Įteikti teisės magistro diplomai

Sauliaus Žiūros nuotrauka

Sausio 23 d. Šv. Jonų bažnyčioje VU Teisės fakulteto absolventams buvo įteikti 47 teisės magistro diplomai vientisųjų studijų ir pasirinktų specializuotų Teisės magistro programų absolventams. Šventinėje ceremonijoje, kuri vyko lietuvių ir anglų kalbomis, dalyvavo Teisės fakulteto vadovybė – dekanas prof. dr. Tomas Davulis, prodekanas doc. dr. Haroldas Šinkūnas bei kiti fakulteto bendruomenės nariai. Diplomus absolventai  gavo iš VU vicerektoriaus profesoriaus Rimanto Jankausko rankų.

Absolventus taip pat pasveikino VU TF Alumni draugijos pirmininkas Remigijus Lapinskas, VU Tarybos narys, advokatas Česlov Okinčic, Vilniaus meras Remigijus Šimašius. Dekanas Tomas Davulis palinkėjo absolventams ambicijos ir pasitikėjimo. VU TF Viešosios teisės katedros dėstytoja dr. Rūta Bakševičienė ceremonijos dalyviams padovanojo fortepijonu atliktą kūrinį.

Diplomas Cum Laude buvo įteiktas Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės magistro studijų studentui Kristijonui Ričkui.

Daugiau nuotraukų iš renginio čia.