Pradžia > Naujienos > Įteikti teisės magistro diplomai

Įteikti teisės magistro diplomai

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

Sausio 26 d. Šv. Jonų bažnyčioje VU Teisės fakulteto absolventams buvo įteikti teisės magistro diplomai vientisųjų studijų ir pasirinktų specializuotų Teisės magistro programų absolventams. Šventinėje ceremonijoje dalyvavo Teisės fakulteto vadovybė – dekanas prof. dr. Tomas Davulis, prodekanai prof. habil. dr. Gintaras Švedas bei doc. dr. Haroldas Šinkūnas – bei kiti fakulteto bendruomenės nariai. Diplomus absolventai  gavo iš VU rektoriaus prof. habil. dr. Artūro Žukausko rankų. Šiemet pirmą kartą kartu diplomai buvo įteikti ir Teisės fakultete Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės magistro programą baigusiems studentams iš užsienio šalių.

Absolventus taip pat pasveikino VU TF Alumni draugijos pirmininkas Remigijus Lapinskas, VU Tarybos narys, advokatas Česlov Okinčic, kurie linkėjo, jog absolventų sprendimuose visada derėtų teisė ir teisingumas bei nepamirštu savo Alma Mater.