Pradžia > Naujienos > Jungtinės teisės doktorantūros Lietuvoje ir Prancūzijoje link

Jungtinės teisės doktorantūros Lietuvoje ir Prancūzijoje link

2016 m. balandžio 20 d. Prancūzų Instituto Lietuvoje būstinėje Prancūzijos teisės mokyklos programos absolventams iškilmingai buvo įteikti bendri Vilniaus universiteto ir Paryžiaus Ouest – Nanterre La Défense universiteto programos baigimo sertifikatai. Pabrėždami kartu įvykdyto projekto rezultatų ir iniciatyvos tęstinumo svarbą, programos dalyvius bei renginio svečius pasveikino Prancūzijos Respublikos ambasados Lietuvoje patarėjas bendradarbiavimo ir kultūros reikalais, Prancūzų instituto Lietuvoje direktorius p. Frédéric Bellido, taip pat Vilniaus universiteto Teisės fakulteto dekanas prof. dr. Tomas Davulis bei Paryžiaus Ouest – Nanterre La Défense universiteto prof. dr. Eric Millard.

Prancūzijos teisės mokykla – tai dvimetė Vilniaus universiteto ir Paryžiaus Ouest – Nanterre La Défense universiteto Teisės fakultetų įgyvendinta ir Prancūzijos Respublikos ambasados Lietuvoje remiama programa, kuri visų pirma skirta padėti vyresnių kursų teisės studentams, planuojantiems tęsti studijas teisės doktorantūroje Lietuvoje ir Prancūzijoje. Taip pat ji suteikia Prancūzijos ir Europos Sąjungos teisės teorinių ir praktinių žinių besidomintiems jauniesiems teisininkams, teisės tyrėjams ir praktikams.

Programą sudarė intensyvūs prancūzų kalba dėstyti Prancūzijos ir Europos Sąjungos teisės mokymo kursai: pagrindiniai Prancūzijos ir Europos Sąjungos viešosios bei privatinės teisės dalykai, specialūs parengimo doktorantūros studijoms metodologijos seminarai. Be to, aktyvus dalyvavimas programoje suteikė galimybę tobulinti prancūzų teisinės kalbos įgūdžius.

Sveikiname programos dalyvius bei linkime sėkmės būsimose veiklose!

Daugiau informacijos apie Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Prancūzijos teisės centro veiklą.

Nuotraukų autorius Stanley Ange Cleuët