Pradžia > Naujienos > Konferencija „Baudžiamojo kodekso bendrosios dalies vientisumo ir naujovių (su)derinimo iššūkiai“

AUTORIUS: Mokslo ir inovacijų skyrius

Vilniaus universiteto Teisės fakultetas kviečia dalyvauti 2017 m. gegužės 5 d. vyksiančioje baigiamojoje Lietuvos mokslo tarybos finansuoto mokslinio projekto konferencijoje „Baudžiamojo kodekso bendrosios dalies vientisumo ir naujovių (su)derinimo iššūkiai“  (vadovas – prof. habil. dr. Gintaras Švedas), kurioje bus pristatyti galutiniai tyrimo rezultatai ir pasiūlymai, taip pat Lenkijos, Estijos ir Lietuvos mokslininkai skaitys pranešimus apie šiuolaikines baudžiamosios teisės bendrosios dalies problemas.

BŪTINA IŠANKSTINĖ ELEKTRONINĖ REGISTRACIJA, KURI VYKDOMA NUO 2017-04-18 IKI 2017-04-28

Renginio programa ir išankstinė registracija į konferenciją