Pradžia > Naujienos > Konkursas: tarptautinis studentų seminaras Vengrijoje

Konkursas: tarptautinis studentų seminaras Vengrijoje

AUTORIUS: Vaidotas A. Vaičaitis

Studentai kviečiami dalyvauti atrankos konkurse į 14-ąjį tarptautinį studentų seminarą „Worldwide challenges and the role of the state and law”, kuris vyks 2017 m. lapkričio 13-17 dienomis Peče (Vengrija).

Seminare dalyvaus studentai iš Pečo, Kiolno, Lodzės, Latvijos, Nairobio ir kitų universitetų. Vilniaus universiteto studentų grupei vadovaus VU Teisės fakulteto docentas dr. Vaidotas A. Vaičaitis. Seminaro metu studentai anglų kalba turės pristatyti iki 15 min. pranešimą, susijusį su valstybės ir teisės sąveika. Rekomenduojamos pranešimų temos gali būti susijusios su valdžių padalijimu, teisės viršenybe (teisine valstybe), įstatymų leidyba (teisėkūra) ir pan. Tema pranešimo metu turi būti atskleista per konkretų (-čius) Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo (ar Europos Žmogaus Teisių Teismo) nutarimą (-us).

Kelionės, apgyvendinimo ir kitas išlaidas padengia siunčianti ir kviečianti institucija.

Konkurso sąlygos:

• dalyvauti gali dabartiniai 2-4 kurso teisės programos studentai, 1 kurso magistrantai ir doktorantai;
  • studentai turi domėtis konstitucine arba ES teise;
  • apie savo idėją, kurios pagrindu planuojamas pranešimas, prašome informuoti doc. dr. V. A. Vaičaitį el. p. vaidotas1@hotmail.com iki 2017 m. kovo 4 d.