Pradžia > Naujienos > Konstitucinės teisės konferencija Slovakijoje

Konstitucinės teisės konferencija Slovakijoje

AUTORIUS: Lekt. dr. Agnė Juškevičiūtė-Vilienė

Rugsėjo 26-27 d. Viešosios teisės katedros lekt. dr. Agnė Juškevičiūtė-Vilienė dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „Slovakijos Respublikos Konstitucijai 25 metai – VI. Konstitucijos dienos (slov. „25. Vyrocie Ustavy Slovenskej Republiky – VI. ústavné dni“). Konferenciją organizavo Slovakijos Respublikos Konstitucinis Teismas ir Pavol Jozef Šafárik‘o universitetas. Lektorė į konferenciją vyko kartu su Vilniaus universiteto Teisės fakulteto ilgamečiu draugu Lenkijos Respublikos Lodzės universiteto Teisės ir valdymo fakulteto Konstitucinės teisės katedros vedėju prof. dr. hab. K. Skotnickiu. Konferencijos metu pranešimus skaitė ir diskusijas konstitucinės teisės tema vedė Slovakijos Respublikos Konstitucinio Teismo, Aukščiausiojo Teismo teisėjai, Pavol Jozef Šafárik‘o universiteto Teisės fakulteto dėstytojai bei Lenkijos (Lodzės universiteto), Čekijos (Prahos Karolio ir Metropolitano universitetų) akademinės bendruomenės nariai.