Pradžia > Naujienos > Kviečiame pildyti apklausą apie Europos ieškinių dėl nedidelių sumų procedūrą

Kviečiame pildyti apklausą apie Europos ieškinių dėl nedidelių sumų procedūrą

Maloniai prašome Jūsų skirti kelias minutes laiko atsakyti į Vilniaus universiteto Teisės fakulteto vykdomos apklausos apie Europos ieškinių dėl nedidelių sumų procedūrą klausimus.

Vilniaus universiteto Teisės fakultetas dalyvauja tarptautiniame konsorciume, pagal ES teisingumo programą (2014-2020 m.) atliekančiame mokslinių tyrimų projektą SCAN (Ieškinių dėl nedidelių sumų analizės tinklas, angl. Small Claims Analysis Network, http://www.scanproject.eu), kuriuo siekiama nustatyti Europos ieškinių dėl nedidelių sumų procedūros mažo naudojimo priežastis, padidinti šios procedūros žinomumą ir pateikti rekomendacijas dėl procedūros tobulinimo.

Apklausa vykdoma elektroniniu būdu, todėl prašome pereiti prie klausimyno pildymo internete:

Jei esate advokatas, advokato padėjėjas, teisėjas ar teisininkas, pildykite šį klausimyną

Jei esate ES pilietis, vartotojas ar verslininkas, pildykite šį klausimyną

Jei esate vartotojų asociacijos atstovas, pildykite šį klausimyną