Pradžia > Naujienos > Kviečiame registruotis į LWOW projektą

Kviečiame registruotis į LWOW projektą

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto (VU TF) studentai ir doktorantai kviečiami dalyvauti tarptautiniame projekte Law without walls (LWOW), kuris sukurtas skatinti teisininkus naudoti inovatyvias technologijas kaip patogų instrumentą teisinėms problemoms spręsti ir kuris šiais metais švenčia savo 10 metų jubiliejų!

LWOW orientuojasi į tarpdiscipliniškumą, bendruomeninius mainus bei studentų ir profesionalų kvalifikacijos kėlimą ir yra pasiruošęs padėti ištobulinti kiekvienam taip būtinus XXI a. profesinius įgūdžius, susijusius su inovacijų naudojimu, kultūrinės kompetencijos formavimusi, kūrybišku problemų sprendimu ir sprendimų priėmimu, lyderyste, verslo planavimu, komunikacija, bendradarbiavimu bei nuotoliniu (virtualiu) komunikavimu.

LWOW suteikia galimybę dalyvauti skirtingose programose. Tad prieš registruodamasis apgalvok, kokioje programoje nori ir galėsi dalyvauti, t. y. ar LWOW Xed, kuri vykdoma tik nuotoliniu būdu, ar LWOW Sprint, į kurią įeina LWOW Xed programa ir 2 dienų renginys Majamio universitete, kurio metu komandos, sudarytos iš LWOW dalyvių, turės surasti ir pristatyti sprendimo būdą LWOW partnerių sugalvotai problemai išspręsti.

Praėjusių metų LWOW dalyvis dalinasi savo įspūdžiais čia.

Dar apie projektą galima pasiskaityti čia.

Trumpai registracija į LWOW susideda iš šių etapų:

• 1–2 min. trukmės video, kuris atskleistų, kodėl būtent tu esi idealus LWOW kandidatas, sukūrimas;
  • paraiškos online užpildymas;
  • tave rekomenduojančio asmens, kuris tavo vardu turės užpildyti online paraišką, suradimas;
  • informavimas apie pateiktą paraišką LWOW el. paštu vigita.vigita.vebraite@tf.vu.lt

Jei Tavo paraiška bus atrinkta – su tavimi asmeniškai susisieks LWOW komanda. Išsamiau apie registraciją į LWOW skaityk čia – https://lawwithoutwalls.org/apply/how.

Susidomėjai – ilgai nelauk ir registruokis, nes 2019 m. gruodžio 2 d. registracija į LWOW bus uždaryta.

Atnaujintą informaciją apie artėjančius LWOW renginius stebėk VU TF svetainėje ir Facebook puslapyje.

Kviečiame susipažinti su pernai projekte dalyvavusio Arnoldo Gritės paruošta medžiaga apie LWOW.

Filmukas apie projektą.

Filmukas apie projekto alumnus.

Kilus klausimams – rašyk el. paštais: sibareikyte@gmail.com ir vigita.vebraite@tf.vu.lt