Pradžia > Naujienos > Kvietimas dalyvauti mokestinio ginčo inscenizacijoje

Kvietimas dalyvauti mokestinio ginčo inscenizacijoje

Mokestinio ginčo inscenizacija

2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienį, 10 val.

Mokestinių ginčų komisija prie LRV, Vilniaus g. 27, Vilnius

Renginio pristatymas:

Svajoji sudalyvauti tikrame mokestiniame ginče? Manai, kad tavo turimos teorinės žinios jau turėtų būti pritaikytos praktikoje? O gal nekantrauji susipažinti su realiu mokestinio ginčo procesu bei jo subtilybėmis? Jei tavo atsakymas yra „Taip, tikrai taip“, vasario 28 dieną tavęs laukiame Mokestinio ginčo inscenizacijoje.

Iki vasario 3 dienos tau reikia padaryti:

• Suburti komandą
  • Parašyti motyvacinį laišką, kodėl nori dalyvauti
  • Užsiregistruoti liutkute@pwc.com

Kodėl verta dalyvauti?

Tu ir tavo komanda galite laimėti 1000 € stipendiją, 3 mėn. stažuotę @PwC arba kvietimą į mokestinį ginčą, vyksiantį Mokestinių ginčų komisijoje prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės.

Mokestinio ginčo inscenizacija – tai nuoseklaus PwC ir Mokestinių ginčų komisijos prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės ministerijos bendradarbiavimo rezultatas.

Renginio idėją palaiko ir jame dalyvauti kviečia Vilniaus universiteto Teisės fakultetas, Mykolo Romerio universiteto Mykolo Romerio Teisės mokykla ir Valstybinė mokesčių inspekcija. Šiais metais VMI ne tik pirmą kartą prisijungė prie iniciatyvos, bet ir skirs mentorių vienai iš komandų.