Pradžia > Naujienos > Kvietimas dalyvauti mokestinio ginčo inscenizacijoje

Kvietimas dalyvauti mokestinio ginčo inscenizacijoje

Svajoji sudalyvauti tikrame mokestiniame ginče? Manai, kad tavo turimos teorinės žinios jau turėtų būti pritaikytos praktikoje? O gal nekantrauji susipažinti su realiu mokestinio ginčo procesu bei jo subtilybėmis? Jei tavo atsakymas yra „Taip, tikrai taip“, 2019 m. lapkričio 21 dieną tavęs laukiame Mokestiniame ginče gyvai.

Iki 2019 m. lapkričio 3 dienos tau reikia padaryti:

• Suburti komandą
  • Parašyti motyvacinį laišką, kodėl nori dalyvauti
  • Užsiregistruoti inga.celedine@pwc.com

Mokestinio ginčo inscenizacija – tai nuoseklaus verslo konsultacijų bendrovės „PwC“ ir Mokestinių ginčų komisijos prie LR Vyriausybės ministerijos bendradarbiavimo rezultatas.

Renginio idėją palaiko ir jame dalyvauti kviečia Vilniaus universiteto Teisės fakultetas, Mykolo Romerio universiteto Mykolo Romerio Teisės mokykla ir Valstybinė mokesčių inspekcija.  Šiais metais įvyks jau IV-oji mokestinio ginčo inscenizacija.