Pradžia > Naujienos > Kvietimas jungtis prie VU iGEM 2020 komandos

Kvietimas jungtis prie VU iGEM 2020 komandos

iGEM (International Genetically Engineered Machine competition) – prestižinis, didžiausias pasaulyje sintetinės biologijos konkursas, rengiamas Bostone (JAV) nuo 2003 m. ir suburiantis daugiau nei 300 komandų, kurios rengia inovatyvius, praktikoje pritaikomus sintetinės biologijos projektus, prisidedančius prie aktualių pramonės, aplinkosaugos, medicinos ir kitų sričių problemų sprendimo.

iGEM konkurso koncepcija itin tarpdiscipliniška – veiklos apima ne tik darbą laboratorijoje, bet ir įvairaus pobūdžio renginių organizavimą, komunikacijos ir marketingo sritis – siekiama, kad kuo daugiau skirtingų fakultetų studentų jungtųsi prie tarpdiscipliniškos iGEM komandos.

VU Teisės fakulteto studentai taip pat kviečiami iki gruodžio 1 d. pildyti anketą ir registruotis į galimybę jungtis prie VU iGEM2020 komandos.