Pradžia > Naujienos > Kvietimas registruotis į „CopyrightX” paskaitas

Kvietimas registruotis į „CopyrightX” paskaitas

Kviečiame užsiregistuoti ir dalyvauti naujame VU TF ir Harvardo Teisės Mokyklos projekte CopyrightX. CopyrightX – tai dvylikos savaičių trukmės interaktyvus kursas apie JAV autorių teisę.

Paskaitų metu studentai nagrinės konkrečias autorių teisių bylas ir dalyvaus įdomiose diskusijose apie autorių teisių apsaugos principus bei jų pritaikymą skaitmeninėje erdvėje.

Paskaitose dalyvavę ir egzaminą išlaikę studentai gaus Harvardo Teisės Mokyklos išduotą sertifikatą; VU TF teisės studentams, lankantiems intelektinės nuosavybės teisės paskaitas, bus suteikti papildomi balai.

Paskatos nemokamos, tačiau vietų skaičius ribotas. Paskaitos prasidės 2020 m. vasario mėn. 10 d. ir vyks nuotolinio bendravimo priemonėmis, anglų kalba. Daugiau informacijos apie šį kursą:  copyx.org

Kursą koordinuoja dr. Paulius Jurčys, LL.M. (Harvard).

Užsiregistruoti galima užpildžius šią formą.