Pradžia > Naujienos > Lodzės universiteto apdovanojimas prof. habil. dr. Vytautui Nekrošiui

Lodzės universiteto apdovanojimas prof. habil. dr. Vytautui Nekrošiui

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

Šių metų gegužės 24 dieną iškilmingame Lodzės universiteto Senato posėdyje, kuris buvo skirtas paminėti Lodzės universiteto gimtadienį, VU Teisės fakulteto Privatinės teisės katedros vedėjui profesoriui Vytautui Nekrošiui buvo įteiktas Lodzės universiteto draugo  medalis (Universitatis Lodziensis Amicus Medal). Senatas vienbalsiai nusprendė  suteikti šį medalį profesoriui Vytautui Nekrošiui už ilgalaikį ir nuolatinį bendradarbiavimą tarp VU Teisės fakulteto ir Lodzės universiteto Teisės ir administravimo fakultetų, kurio iniciatorius ir buvo akademikas Vytautas Nekrošius, bei ypatingus profesoriaus Vytauto Nekrošiaus pasiekimus tyrinėjant tiek civilinio proceso teisę, tiek ir romėnų teisę.