Pradžia > Naujienos > Mokslo metai pradėti

Mokslo metai pradėti

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

Rugsėjo pirmąją tradiciškai VU Teisės fakulteto bendruomenė ir svečiai susirinko pasveikinti Teisės fakulteto pirmakursių ir taip pradėti dar vienus mokslo metus. Pirmakursius pasveikino ir sėkmės studijose linkėjo svarbiausių teisinių institucijų vadovai bei garbingi Teisės fakulteto partneriai: nepriklausomybės signataras advokatas, VU Tarybos narys Česlav Okinčič, LR Konstitucinio Teismo pirmininkas profesorius Dainius Žalimas, Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas profesorius Rimvydas Norkus, generalinis prokuroras Evaldas Pašilis, Lietuvos advokatūros Advokatų tarybos pirmininkas profesorius Ignas Vėgėlė, Lietuvos teisininkų draugijos pirmininkas akademikas Vytautas Nekrošius bei VU Teisės fakulteto Alumni draugijos valdybos pirmininkas Virginijus Adutavičius. Dauguma linkėjo pirmakursiams drąsos, išnaudoti visas galimybes studijoje, semtis žinių iš vyresnių kolegų ir gerai įsisavinti ir laikytis etikos taisyklių.

Po VU Teisės fakulteto dekano profesoriaus Tomo Davulio žodžio buvo pasakyta tradicinė pirmakursių priesaika Teisės fakultetui ir advokatų profesinės bendrija „Motieka ir Audzevičius” apdovanojo praėjusių metų geriausią pirmakursę – Akvilę Avulytę. Po to VU Teisės fakulteto bendruomenė dalyvavo VU studentų, darbuotojų ir alumnų eisenoje Vilniaus centre.