Pradžia > Naujienos > NOHA programa Varšuvoje

NOHA programa Varšuvoje

AUTORIUS: Lekt. Renata Vaišvilienė

Skelbiame atranką dalyvavimui NOHA (Network on Humanitarian Action) Magistro studijų programos įžanginėje intensyvioje programoje, vyksiančioje rugsėjo 4 – 9 dienomis Varšuvoje. Magistro studijos ir jų įžanginė intensyvi programa skirta humanitarinės veiklos sričiai. Šių metų įžanginės programos tema – „Humanitarian Access”. Vilniaus universiteto studentai šioje programoje dalyvauja jau pastaruosius šešerius metus. Tai puiki galimybė gauti žinių apie humanitrainės veiklos tarpdisciplininę sritį iš geriausių pasaulio dėstytojų ir praktikų bei dalyvauti praktiniuose mokymuose.

Pagrindiniai reikalavimai dalyviui – susidomėjimas humanitarine veikla, aktyvios studijos Vilniaus universitete, turima patirtis ir motyvacija gilintis į šią sritį, puikus anglų kalbos mokėjimas bei komunikabilumas

Pragyvenimo išlaidas apmoka organizatoriai, kelionės išlaidas turi susimokėti pats dalyvis.

Susidomėjusius, prašome siųsti motyvacinį laišką (iki 1 psl.) anglų kalba el. p. renata.vaisviliene@gmail.com iki liepos 1 d.

Daugiau informacijos: www.nohanet.org ir www.noha.com.pl