Pradžia > Naujienos > Prof. Jonas Prapiestis dalyvavo 10-ajame Baudžiamosios teisės Rusijos Kongrese Maskvoje

Teisės fakulteto Baudžiamosios justicijos katedros prof. Jonas Prapiestis 2016 m. gegužės 26-27 d. Maskvoje dalyvavo 10-ajame Baudžiamosios teisės Rusijos Kongrese. Šį tarptautinį Kongresą organizuoja Maskvos M. V. Lomonosovo universiteto Baudžiamosios teisės ir kriminologijos katedra, su kuria Vilniaus universiteto Baudžiamosios justicijos katedra bendradarbiauja nuo 2005 metų.

10-ajame Kongrese (tema „Baudžiamosios teisės kriminologiniai pagrindai“) dalyvavo daugiau nei 400 mokslininkų iš Rusijos, Baltarusijos, Vokietijos, Slovėnijos, Latvijos, ir kt. valstybių.