Pradžia > Naujienos > Startavo meno teisės vasaros mokykla Rygoje

Startavo meno teisės vasaros mokykla Rygoje

2016 m. liepos 11 d. Rygoje prasidėjo pirmą kartą Skandinavijos ir Baltijos šalyse organizuojama meno teisės vasaros mokykla „Introduction to Art Law in the Baltic-Nordic Region“. Tarpdisciplininė teisės tematika sukvietė Baltijos ir Šiaurės regiono šalių universitetų dėstytojus ir studentus diskusijai kultūros paveldo apsaugos tarptautiniame kontekste, UNESCO vaidmens, autorių teisės, meno vertybių grąžinimo į kilmės šalis, povandeninio kultūros paveldo, gatvės meno, kolekcijų, specifinių sutarčių rengimo ir kitais susijusiais teisinio reguliavimo ir taikymo klausimais. Savaitę vyksiančiuose intensyviuose kursuose dalyvauja 11 Vilniaus universiteto Teisės fakulteto studentų, pranešimus pristato doktorantės Gintarė Pažereckaitė, Daiva Bakšienė, Viltė Kristina Steponėnaitė, dr. Gintarė Tamašauskaitė-Janickė.