Pradžia > Naujienos > Startavo Teisės fakulteto organizuojama doktorantų ir jaunųjų teisėtyrininkų konferencija

Balandžio 21-22 dienomis VU Teisės fakultete vyksta jau ketvirtoji tarptautinė doktorantų ir jaunųjų teisėtyrininkų konferencija. Šiais metais konferencija yra skirta aptarti tarpdisciplininiam požiūriui į teisę (angl. „Interdisciplinary approach to Law in modern social context“). Konferencijoje yra nagrinėjamos įvairios temos, kurios aktualios ne tik teisininkams, bet ir kitų profesijų atstovams. Atskiros sekcijos yra skirtos teisės ir ekonomikos santykiui, moderniųjų technologijų ir biotechnologijų įtakai šiuolaikinei teisei, naujausioms tarpdisciplininėms tendencijoms dabartinėje tarptautinėje, baudžiamojoje ar darbo teisėje. Šiais metais skaitys savo pranešimus virš keturiasdešimt doktorantų iš Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Italijos, Kazachstano, Lenkijos, Prancūzijos, Rusijos, Ukrainos, Vokietijos bei, suprantama, Lietuvos. Po konferencijos bus išleistas elektroninis konferencijos pranešimų leidinys.

Ši konferencija yra kaip vienas iš pagrindinių Tarptautinio teisės doktorantūros tinklo, įsteigto tarp Vilniaus universiteto, Frankfurto prie Maino J.W. Gėtės universiteto, Paryžiaus Ouest-Nanterre-La Défense universiteto ir Lodzės universiteto Teisės fakultetų, kasmetinių renginių.

Plačiau apie tinklo veiklą.