Pradžia > Naujienos > Studentai dalyvavo tarptautinio komercinio arbitražo inscenizacijoje Vienoje

Studentai dalyvavo tarptautinio komercinio arbitražo inscenizacijoje Vienoje

Šių metų kovo 23-29 d. vyko 25-oji Willem C. Vis tarptautinio komercinio arbitražo inscenizacija Vienoje, Austrijoje.  Joje dalyve pirmą kartą po ilgo laiko tapo Vilniaus universiteto Teisės fakulteto komanda:  V kurso Tarptautinės ir Europos Sąjungos bei Komercinės teisės šakų studentai Arpine Babayan, Julija Skardžiūte, Augustinas Mačionis ir Paulius Naraškevičius.

Ši inscenizacija yra vienas iš žymiausių tokio pobūdžio konkursų tarptautinės privatinės teisės srityje, kuris šiemet subūrė komandas iš 362 universitetų iš daugiau nei 85 šalių. Šis konkursas skatina studentus rengiant memorandumus, išanalizuoti svarbiausius tarptautinius teisės aktus komercinio arbitražo srityje pateikiant atsakymus į problemą, susidedančią tiek iš procesinės, tiek materialinės teisės dalių.

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto komanda turėjo galimybę rungtis su tokiais universitetais kaip Ciuricho universitetas (Šveicarija), Roma Tre universitetas (Italija), Queensland universitetas (Australija), School of Excellence in Law (Indija). Komanda įgijo neįkainojamos patirties, dalyvaudama tokio masto konkurse ir linki ateinančioms kartoms nepraleisti tokios galimybės savo studijų metu.

Atskirai komanda norėtų padėkoti Vilniaus komercinio arbitražo teismui, Vilniaus universiteto Teisės fakultetui, advokatų profesinei bendrijai „Adlex“, Advokato Irmanto Norkaus ir partnerių kontorai „Cobalt“ bei advokatų kontorai GLIMSTEDT už suteiktą paramą, dalyvaujant šiame konkurse.