Pradžia > Naujienos > Studentai iš užsienio pradėjo mokslo metus VU Teisės fakultete

Studentai iš užsienio pradėjo mokslo metus VU Teisės fakultete

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

Šią savaitę VU Teisės fakultete buvo sutikti užsienio studentai, studijuosiantys tiek magistrantūros programoje „Tarptautinė ir Europos Sąjungos teisė“, tiek ir atvykę pagal Erasmus+ programą.

Šiais metais magistrantūros programoje anglų arba rusų kalbomis studijuos daugiau nei 20 studentų. Juos pasveikino Teisės fakulteto dekanas prof. dr. Tomas Davulis, prisistatė studijų programos koordinatorė doc. dr. Vigita Vėbraitė ir administratorė dr. Giedrė Urbanavičiūtė. VU SA TF veiklas pristatė Dominyka Žukovska. Vėliau studentams buvo pristatytas VU Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras.

Pagal Erasmus+ programą šį semestrą į Teisės fakultetą atvyko 40 studentų iš įvairių Europos valstybių.