Pradžia > Naujienos > Šventiškai pradėti nauji mokslo metai

Šventiškai pradėti nauji mokslo metai

Rugsėjo antrąją dieną VU Teisės fakultete buvo pradėti nauji mokslo metai ir iškilmingame renginyje Teisės fakulteto pirmakursius tradiciškai pasveikino sveikino įvairių teisinių institucijų atstovai. Būti principingiems, vertinti draugus, įgytus teisės studijų metų, ir sėkmės moksluose linkėjo signataras, VU Tarybos narys Česlav Okinčic, VU TF Alumni draugijos tarybos pirmininkas Remigijus Lapinskas, Lietuvos apeliacinio teismo ir Teisėjų tarybos pirmininkas Algimantas Valantinas bei VU TF profesorius Vytautas Nekrošius. Galiausiai dekanas prof. dr. Tomas Davulis pridėjo, kad labiausiai linko pirmakursiams būti smalsiems, pasitikintiems ir ambicingiems.

Taip pat šventės metu  buvo įteikta Motiekos ir Audzevičiaus advokatų kontoros stipendija geriausiai pirmą kursą baigusiam studentui Vytautui Vaicekauskui.

Vėliau  VU TF studentai, dėstytojai bei administracijos atstovai dalyvavo tradicinėje jau dvidešimt penktojoje Vilniaus universiteto eisenoje mietso centre.

VU Teisės fakultete šią savaitę vyksta ir VU integracijos savaitės renginiai. Rugsėjo 3-ąją dieną renginiai vyko pačiame fakultete. Pirmiausia prodekanas dr. Haroldas Šinkūnas pirmakursiams pristatė universiteto ir fakulteto istoriją, vėliau sekė teisės studentų organizacijų (VU SA TF, Elsa Vilnius, Korporacija iustitia) prisistatymas. Po to tiek VU TF dekanas profesorius Tomas Davulis, tiek VU EVAF prodekanas Gediminas Rumšas pristatė VU Tech Hub idėją ir artimiausius renginius. Galiausiai Vilniaus meras ir VU TF alumnas Remigijus Šimašius pasakojo, kodėl jis pasirinko teisės studijas ir pagrindinius iššūkius būnant teisininku.

Šiais metais į fakulteto bendruomenę įsiliejo virš 300 naujųjų bendruomenės narių – vientisųjų studijų, magistrantūros lietuvių ir užsienio kalba studijų programų studentų.