Pradžia > Naujienos > Tarptautinė ekspertų grupė vertins VU TF studijų programą

Tarptautinė ekspertų grupė vertins VU TF studijų programą

2017 m. lapkričio 3 d. Teisės fakultete lankysis tarptautinė ekspertų grupė,  kuri vertins nuo 2010 m. Teisės fakultete vykdomą magistrantūros studijų programą „International and European Union Law”. Išorinio studijų programos vertinimo grupę sudarys aukštųjų mokyklų dėstytojai turintys aukštojo mokslo vadybos patirties, socialinis partneris bei studentų atstovas. Programa bus vertinama, analizuojant įvairias programos įgyvendinimo sritis – studijų programos tikslus bei studijų siekinius, programos sandarą, personalą, materialiuosius išteklius, studijų eigą ir jos vertinimą bei programos vadybą. Remiantis išorinio vertinimo išvadomis bus priimtas sprendimas dėl studijų programos akreditavimo.

Kviečiame susipažinti su detalia vizito programa.