Pradžia > Naujienos > Tarptautinio doktorantūros tinklo seminaras Paryžiaus Ouest-Nanterre-La Défense universitete

VU Teisės fakulteto delegacija 2016 m. kovo 10-11 d. dalyvavo antrajame Tarptautinio teisės doktorantūros tinklo seminare, kuris vyko Prancūzijos Paryžiaus  Ouest-Nanterre-La Défense universitete. Seminaras buvo skirtas Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimų įtakai nacionalinei teisei aptarti (angl. „Impact of European Court of Human Rights decisions on domestic Law“) ir jame dalyvavo po tris doktorantus iš kiekvieno doktorantūros tinklo partnerių teisės fakultetų. VU Teisės fakulteto doktorantė Evelina Agota Vitkutė pristatė administracinės juridinių asmenų atsakomybės problematiką; doktorantas Vytenis Skorupskas kalbėjo apie Europos Žmogaus Teisių Teismo įtaką konkurencijos teisei ir galimybes veikas šioje srityje kriminalizuoti,  doktorantas Viktor Terekhov diskutavo apie EŽTT įtaką nacionaliniam civiliniam procesui. Kelioms seminaro sesijoms moderavo doc. dr. Vigita Vėbraitė ir lekt. dr. Karolina Bubnytė.

Tarptautinis teisės doktorantūros tinklas buvo įsteigtas 2014 m. balandžio 10 d. pasirašant memorandumą tarp Vilniaus universiteto, Frankfurto prie Maino J.W. Gėtės universiteto, Paryžiaus Ouest-Nanterre-La Défense universiteto ir Lodzės universiteto Teisės fakultetų. Daugiau informacijos.