Pradžia > Naujienos > Teisės studentų organizacijose – patirtis, kurios neįgysite paskaitose

Teisės studentų organizacijose – patirtis, kurios neįgysite paskaitose

Vos tik įstojus į VU Teisės fakultetą jaunuolius pasitinka ir bendradarbiauti kviečia dvi pagrindinės studentų organizacijos – Vilniaus universiteto studentų atstovybė Teisės fakultete (VU SA TF) bei Europos studentų teisininkų asociacija (ELSA). Nors studentų ryšiai su jomis dažniausiai užsimezga dar pirmomis dienomis universitete, jose įgyta praktinė patirtis ir pažintys neabejotinai praverčia ir profesinėje veikloje, po studijų. Apie šių organizacijų naudą ir galimybes dalyvauti jų veikloje papasakojo VU SA TF pirmininkė Viktorija Medžiaušaitė bei ELSA Vilnius prezidentė bei nuo liepos mėnesio ELSA Lietuva prezidentė Aušra Abraitytė.

Plačiau apie tai.