Pradžia > Naujienos > TF akademinė bendruomenė dalyvavo paskaitoje „Pedagogo etika”

TF akademinė bendruomenė dalyvavo paskaitoje „Pedagogo etika”

AUTORIUS: VU TF

Gruodžio 19 d. Vilniaus universiteto Teisės fakulteto akademinę bendruomenę sukvietė Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos direktorius Miša Jakobas paskaitaiPedagogo etika”. Tai pirmasis TF organizuojamas dėstytojų pedagoginių kompetencijų ugdymo seminaras, skirtas pedagogo profesinės etikos klausimams. Šie mokymai, kuriuose dalyvavo gausiai susirinkusi fakulteto bendruomenė (nuo profesoriaus iki asistento) – dar vienas žingsnis nuolatiniame pedagogų profesinės kvalifikacijos kėlimo procese.

Tikimės, kad dėstytojų pedagoginių kompetencijų ugdymo iniciatyvos taps gražia mūsų Fakulteto bendruomenės tradicija ir ateityje kolegas pakviesime į kitus susitikimus.