Pradžia > Naujienos > Viešosios teisės katedros doktorantės vizitas į Vroclavo universitetą

Viešosios teisės katedros doktorantės vizitas į Vroclavo universitetą

VU Teisės fakulteto Viešosios teisės katedros doktorantė Agnė Juškevičiūtė-Vilienė 2015 m. spalio 21 – 23 d. dalyvavo Lenkijos Respublikos Vroclavo universiteto Teisės, valdymo ir ekonomikos fakulteto organizuojamoje konferencijoje „Teisė į teismą teorijoje ir praktikoje”, kur skaitė pranešimą „Lietuvos Respublikos Konstitucinis Teismas ir europiniai teisės į teismą standartai“.

Tris dienas trukusios konferencijos metu doktorantė turėjo galimybę išgirsti Lenkijos Respublikos konstitucinės teisės mokslininkų pranešimus, aktyviai dalyvauti diskusijose, praplėsti savo teisines žinias apie Lenkijos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Italijos teisės sistemų jurisdikcijose kylančias problemas, susijusias su teisės į teismą apsauga ir šios teisės įgyvendinimu. Siekiant tolesnio bendradarbiavimo Agnė Juškevičiūtė-Vilienė buvo pakviesta dalyvauti kasmetinėse Lenkijos Respublikos konstitucinės teisės mokslininkų draugijos konferencijose ir seminaruose.