Pradžia > Naujienos > Vizitai Kijevo nacionaliniuose universitetuose

Vizitai Kijevo nacionaliniuose universitetuose

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

Šią savaitę VU Teisės fakulteto dekanas prof. dr. Tomas Davulis ir doc. dr. Vigita Vėbraitė lankėsi Kijevo valstybiniame Taraso Ševčenkos universitete bei Nacionaliniame universitete „Kijevo Mohylos akademija“. Buvo susitikta su teisės fakultetų vadovybe, mokslininkais bei tarptautinių mainų skyrių atstovais. Susitikimuose buvo diskutuojama, kaip atnaujinti ar sukurti ryšius tarp teisės fakultetų, kokiais būdais galėtų bendradarbiauti VU Teisės fakulteto mokslininkai bei studentai su Kijevo universitetų atstovais. Kitų metų pavasarį Kijeve bus organizuojama vienos savaitės pavasario mokykla, skirta ES teisės įtakai nacionalinėms teisės sistemoms. Kijevo universitetų atstovai taip pat labai domėjosi Tarptautinio teisės doktorantūros tinklo veikla ir kitomis bendradarbiavimo galimybėmis.