Pradžia > Naujienos > Vokietijos ambasadorės paskaita apie populistinių judėjimų iššūkius Europoje

Vokietijos ambasadorės paskaita apie populistinių judėjimų iššūkius Europoje

Lapkričio 12 d. VU Teisės fakultete paskaitą anglų kalba „Symphony or March – which sound in Europe? Populism and right-wing political movements: Challenges in Germany and Europe” skaitė Vokietijos ambasadorė Lietuvoje Angelika Viets. Ji pastebėjo ir pasidžiaugė, kad tai yra iš viso jos pirmoji paskaita Lietuvos universitetuose. Ambasadorė daugiausia dėmesio skyrė populizmo ir populistinių judėjimų iškilimui Europoje ir kokias grėsmes tai kelią ES ateičiai, ypač turint omenyje kitais metais vyksiančius rinkimus į Europos Parlamentą. Po paskaitos studentai, ypač atvykę iš užsienio, turėjo klausimų ambasadorei dėl galimybių ES plėtrai ar grėsmių, kurias kelia politinė padėtis Italijoje.